1. Знову звернувся до українського правопису , оскільки не вивчив добре правила використання апострофа. 2. Згадуючи

1. Знову звернувся до "українського правопису", оскільки не вивчив добре правила використання апострофа.
2. Згадуючи своє дитинство, бажалося знову пережити його.
3. Було приємно враження бажання гостей якнайбільше дізнатися про наш край.
4. Після того, як послухав передачу по радіо про Василя Симоненка, з"явилася бажання поглиблено ознайомитися з його творчістю.
5. Під час фольклорної експедиції ми зробили багато записів красивих пісень.
6. Якщо викликати таксі економ-класу, це вийде вас дешевше, ніж на стоянці.
Kristina

Kristina

1. Одним з правил використання апострофа в українській мові є його використання для позначення пропущених літер в словах. Наприклад, у словах "звернувся" і "вивчив" апостроф використовується для позначення пропущеної літери "о" (замість "зовернувся" і "вивчив"). Також, в апострофі відображається і звук [о], який йде після "звернувся" і "вивчив".

2. В фразі "Згадуючи своє дитинство" апостроф використовується для позначення пропущеної літери "о" (замість "своє дитинcтво"). Також, в апострофі відображається і звук [о], який йде після "згадуючи".

3. В реченні "Було приємно враження бажання гостей якнайбільше дізнатися про наш край" апостроф використовується для позначення пропущеної літери "о" у слові "було" (замість "було"). В апострофі також показано звук [о], який йде після "було".

4. У фразі "Після того, як послухав передачу по радіо про Василя Симоненка, з"явилася бажання поглиблено ознайомитися з його творчістю" апостроф використовується для позначення пропущеної літери "о" у слові "з"явилася" (замість "з"явилася"). Апостроф також відображає звук [о] після "з"явилася".

5. В реченні "Під час фольклорної експедиції ми зробили багато записів красивих пісень" апостроф використовується для позначення пропущеної літери "о" у слові "зробили" (замість "зробили"). У апострофі також показано звук [о], який йде після "зробили".

6. В фразі "Якщо викликати таксі економ-класу, це вийде вас дешевше, ніж на стоянці" апостроф використовується для позначення пропущеної літери "я" (замість "вийде"). Це правило використовується для зазначення звуку [я], який йде після "вийде".

Таким чином, апостроф у данних фразах використовується для позначення пропущених літер у словах і відображення відповідних звуків. Знання правил використання апострофа допоможе вам писати правильно й уникати помилок у мові. Наведені приклади допоможуть вам краще зрозуміти це правило. Не соромтеся задавати будь-які питання, якщо є потреба у додаткових поясненнях.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello