1. Є змагання за долю України. Все інше - це велика боротьба (Л. Костенко). 2. Перша міська ратуша була зроблена

1. Є змагання за долю України. Все інше - це велика боротьба (Л. Костенко).
2. Перша міська ратуша була зроблена з дерева, друга - з цегли, трьохповерхова (Р. Пастух).
3. Тепер на виклик відомого воєводи відгукнулися всі, хто вмів утримувати меч у руці (1. Шаповал).
4. У спокої не вдалося прожити: ударив грім - і відразу все пішло не так, ніби просто снилося, як життя і смерть (В. Стус).
5. І я вийшов на гори, як Хорив, поглянув на важкий хвильовий хребет Дніпра, з радістю віддалився від далеких братів (Д. Павличко).
Щука

Щука

1. Цитата Лесі Костенко "Є змагання за долю України. Все інше - це велика боротьба" визначає важливість і значущість боротьби за незалежність і добробут своєї країни. Змагання за долю України - це боротьба за її незалежність, процвітання і майбутнє. Все інше може вважатися великою боротьбою, яка не має такої ж вагомості і значення.

2. Цитата Романа Пастуха "Перша міська ратуша була зроблена з дерева, друга - з цегли, трьохповерхова" говорить про еволюцію міського будівництва. Спочатку ратуші були зведені з дерева, а потім, з розвитком технологій та матеріалів, стали будувати з цегли. Трьохповерхова будівля ратуші свідчить про зростання міста і його адміністративний значок.

3. Цитата Івана Шаповала "Тепер на виклик відомого воєводи відгукнулися всі, хто вмів утримувати меч у руці" підкреслює важливість бути готовими захищати свої права та волю. Ті, хто має навички володіння мечем, готові відгукнутися на виклик і битися за свої права та свободу.

4. Цитата Василя Стуся "У спокої не вдалося прожити: ударив грім - і відразу все пішло не так, ніби просто снилося, як життя і смерть" виражає ідею того, що життя завжди пов"язане зі змінами, неспокоєм та непередбачуваністю. Грім, як символ суворої природної сили, може раптово змінити все в житті людини, змінити перспективи та судження про реальність. Таким чином, автор показує, що спокійне життя - це лише ілюзія, і ми повинні бути готовими до несподіванок та викликів.

5. Цитата Дмитра Павличка "І я вийшов на гори, як Хорив, поглянув на важкий хвильовий хребет Дніпра, з радістю віддалився від далеких братів" описує почуття свободи та прив"язаності до рідного краю. Вийшовши на гори, автор відчуває неперевершену розкіш краєвиду перед собою - важкий хвильовий хребет Дніпра. Водночас, радістю з віддачі від далеких братів, автор виражає свою прив"язаність до рідного краю та бажання бути з ним завжди разом.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello