1. З якого твору письменник позичив епіграф до своєї поезії? а) Д. Байрона; б) О. Пушкіна; в) Й. Гете; г) Г. Гейне

1. З якого твору письменник позичив епіграф до своєї поезії? а) Д. Байрона; б) О. Пушкіна; в) Й. Гете; г) Г. Гейне.
2. Які риби спіймав парубок, сидячи на узбережжі моря з вудкою? а) «линька, карасика, щуку»; б) «великих, маленьких»; в) «смачненьких і гарненьких»; г) «молоденьких, солоденьких для милого серденька».
3. Що вказує поет на початку твору про свого героя? а) сумний настрій; б) задоволення результатами рибалки; в) інтерес до підводного життя; г) скромне життя, що мусить рибалити, щоб прогодувати сім"ю.
Petya

Petya

1. Епіграф до поезії письменник позичив із твору Д. Байрона.

Обгрунтування: Для визначення правильного відповіді нам потрібно знаходити відповідність між позикою епіграфу і поезією письменника. У цьому завданні є кілька варіантів, а застосовуючи наші знання про літературні твори, ми можемо зробити висновок. У даному випадку, слова "зякого", "письменник" та "позичив" дають нам вказівку, що йдеться про те, з якого твору письменник запозичив епіграф для своєї поезії. За варіантами, нам потрібно знайти твір, з якого був запозичений епіграф. Знання про твори Байрона, Пушкіна, Гете та Гейне допоможе нам знайти правильну відповідь. З усіх цих варіантів, тільки Д. Байрон є відомим письменником, отже правильна відповідь - а) Д. Байрона.

2. Парубок спіймав риби "линька, карасика, щуку".

Обгрунтування: У цьому завданні нам потрібно знати деталі про те, які риби були піймані парубком. Що стосується варіантів а), б), в) та г), ми можемо побачити, що перелік риб є присутнім у варіанті а), а саме "линька, карасика, щуку". Це означає, що правильна відповідь - а) "линька, карасика, щуку".

3. У початку твору поет вказує на скромне життя героя, який мусить рибалити, щоб прогодувати сім"ю.

Обгрунтування: У цьому завданні ми маємо знати, що поет зазначає про свого героя на початку твору. Треба звернути увагу на ключові слова варіантів і висновок про героя твору. У варіантах а), б), в) та г) є різні описи, і ми маємо встановити, який з них найкраще відповідає початку твору. З описів, варіант г) "скромне життя, що мусить рибалити, щоб прогодувати сім"ю" найкраще підходить до початку твору, тому правильна відповідь - г) скромне життя, що мусить рибалити, щоб прогодувати сім"ю.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello