1. Якщо навчишся чомусь у молодості, то силою віку зможеш знайти це пізніше (Н.творчість). 2. Після прогулянки біля

1. Якщо навчишся чомусь у молодості, то силою віку зможеш знайти це пізніше (Н.творчість).
2. Після прогулянки біля бджіл і поїдання огіркових бруньок я натрапив на моркву (О.Довженко).
3. Пізніше на Русі з"явилися великі кораблі, в яких під палубою сиділи гребці, що захищалися від ворожих стріл і каменів (М.Слабошпицький).
Золотая_Завеса

Золотая_Завеса

1. Дане твердження висловлене N. творчістю говорить про те, що якщо ти навчишся чомусь у молодості, то зміцниш ці знання й навички, і зможеш їх застосувати в подальшому, коли будеш маючи достатній життєвий досвід і мудрість віку. Це свідчить про те, що постійне навчання і розвиток у молодому віці мають велику значимість і можуть принести користь у майбутньому.

2. У цій фразі О. Довженко говорить про своє враження від прогулянки біля бджіл і поїдання огіркових бруньок, коли він несподівано натрапив на моркву. Ймовірно, він хотів показати, що навіть найпростіша справа, як прогулянка або поїдання огірків, може призвести до незвичайних відкриттів або зустрічей, як це сталося в даному випадку зі зустріччю моркви.

3. М. Слабошпицький висловлює думку про великі кораблі на Русі, в яких під палубою сидять гребці, що захищаються від ворожих стріл і каменів. Це може бути метафорою, що символізує колективну працю й співпрацю у суспільстві. Він може намагатися сказати, що тільки завдяки спільним зусиллям люди можуть захиститися від негативу та ворогів та досягти успіху і великих звершень.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello