1. Який злочин скоїла героїня драми Г. Ібсена Ляльковий дім ? а) Підробила підпис на документі б) Витратила велику суму

1. Який злочин скоїла героїня драми Г. Ібсена "Ляльковий дім"?
а) Підробила підпис на документі
б) Витратила велику суму з сімейного бюджету
в) Без дозволу продала будинок батька
г) Зрадила чоловіка
2. Яким чином Еліза, квіткарка з твору Б. Шоу "Пігмаліон", відзначилася на початку історії?
а) Має жахливу вимову
б) Виглядає потворно
в) Займається шахраюванням
г) Веде себе легковажно
3. Чому Хельмер у кінці п"єси Г. Ібсена "Ляльковий дім" не дозволив Норі виховувати дітей?
а) Тому що він вважав її хворою
Hrabryy_Viking_3901

Hrabryy_Viking_3901

, а) Тому що він усвідомив свою сильну залежність від Нори і не міг собі уявити, що вона зможе самостійно виховувати дітей.

- Ответ:

В драмі Генріка Ібсена "Ляльковий дім", героїня Нора скоїла злочин, а саме без дозволу продала будинок батька. Це було зроблено в той момент, коли вона дізналася, що її чоловік, Хельмер, захворів, і потрібні були гроші на лікування. Нора мала намір зайнятися цим, продавши будинок. Однак, вона не знайшла іншого виходу і вирішила проанулювати підпис батька на документах, тому цей поступок можемо вважати підробкою підпису на документах. Це був її внутрішній конфлікт між вірністю до родини та постійною потребою рятувати свого чоловіка.

У творі Бернарда Шоу "Пігмаліон", персонаж Еліза, квіткарка, відзначилася на початку історії своєю жахливою вимовою. Вона має грубий акцент та неправильно вимовляє слова. Але, завдяки спеціальній освіті від професора Гіггінса, вона вчиться правильно вимовляти слова та міняє своє зовнішнє явище, виглядає красиво. Таким чином, Шоу підкреслив важливість мови та її вплив на сприйняття людини в суспільстві.

У п"єсі Генріка Ібсена "Ляльковий дім", на початку головний герой Хельмер розглядає Нору як лілію, неймовірно зворушливу, але слабу та хвору. Однак у фіналі він міняє свою точку зору і вважає, що Нора не може бути прикладом ідеальної матері для своїх дітей. Ймовірно, це виникло через відчуття безпеки та контролю Хельмера у відносинах з Норою. Він боявся, що якщо Нора залишиться разом з дітьми, то вона зможе набути незалежності і зміцнити своє самовизначення. Таким чином, він вирішив не дозволити їй виховувати дітей, щоб завжди мати можливість контролювати її життя.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello