1. Який тип присудка в реченні Будуть тебе кликать у сади зелені хлопців чорночуб диво-наречені ? Обґрунтуйте свій

1. Який тип присудка в реченні "Будуть тебе кликать у сади зелені хлопців чорночуб диво-наречені"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
2. Який тип присудка у реченні "Буду, мамо горда і вродлива, з тебе дивува тися повік (в. симоненко)"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
3. Який тип присудка в реченні "Буду я навчатись мови золото у трави-веснянки, у гори крутої (а. малишко)"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
4. Який тип присудка у реченні "Душа у та бе має бути крицею (а. крот)"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
5. Який тип присудка в реченні "Еней був парубок моторний (і. котляревський)"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
6. Який тип присудка у реченні "А дівчина в неї була як квітка (марко вовчок)"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
7. Який тип присудка в реченні "Він рицар був високої мети, він ворог був лукавства і облуди (м. рильський)"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
8. Який тип присудка у реченні "Вечір був, і цвіли під вікнами маль-ви (л. костенко)"? Обґрунтуйте свій вибір, використовуючи алгоритм.
Polyarnaya

Polyarnaya

1. В реченні "Будуть тебе кликать у сади зелені хлопців чорночуб диво-наречені" типом присудка є присудок-дієприкметник. Цей вибір обґрунтовується за допомогою алгоритму:
а) Знайдемо присудок у реченні - це слово "кликать".
б) Перевіримо, чи можна цей присудок замінити присудком, що відповідає на запитання "хто?" або "що робить?" Наприклад: "хто кликатиме у сади зелені хлопців чорночуб диво-наречені?" - "тебе".
в) Якщо присудок можна замінити такою фразою, то це присудок-дієприкметник.

2. У реченні "Буду, мамо горда і вродлива, з тебе дивува тися повік (в. симоненко)" типом присудка є присудок-іменник. Цей вибір обґрунтовується за допомогою алгоритму:
а) Знайдемо присудок у реченні - це слово "буду".
б) Перевіримо, чи можна цей присудок замінити присудком, що відповідає на запитання "хто?" або "що?" Наприклад: "хто буде, мамо горда і вродлива?" - "я".
в) Якщо присудок можна замінити такою фразою, то це присудок-іменник.

3. В реченні "Буду я навчатись мови золото у трави-веснянки, у гори крутої (а. малишко)" типом присудка є присудок-дієслово. Цей вибір обґрунтовується за допомогою алгоритму:
а) Знайдемо присудок у реченні - це слово "буду".
б) Перевіримо, чи можна цей присудок замінити присудком, що відповідає на запитання "що робитиму?" Наприклад: "що буде я навчатись?" - "мови золото у трави-веснянки, у гори крутої".
в) Якщо присудок можна замінити такою фразою, то це присудок-дієслово.

4. У реченні "Душа у та бе має бути крицею (а. крот)" типом присудка є присудок-іменник. Цей вибір обґрунтовується за допомогою алгоритму:
а) Знайдемо присудок у реченні - це слово "має".
б) Перевіримо, чи можна цей присудок замінити присудком, що відповідає на запитання "хто?" або "що?" Наприклад: "хто має бути крицею?" - "душа у та бе".
в) Якщо присудок можна замінити такою фразою, то це присудок-іменник.

5. Щоб дати відповідь на п"яту задачу, будь ласка, надайте мені речення, в якому ви хочете визначити тип присудка. Завдання повинне бути сформульоване аналогічно попереднім. Я з радістю поясню вам правила і допоможу визначити правильну відповідь.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello