1) Який меридіан є серединним меридіаном другого годинного поясу? варіанти: 30° 15° 45° 0° 2) В якому випадку потрібно

1) Який меридіан є серединним меридіаном другого годинного поясу?
варіанти: 30° 15° 45° 0°

2) В якому випадку потрібно додати одну годину при перетині межі годинного поясу?
варіанти: рухаючись із півночі на південь рухаючись зі сходу на захід рухаючись із півдня на північ рухаючись із заходу на схід

3) Як називається час на одному меридіані в даний момент?
варіанти: місцевий літній космічний поясний

4) Яким часом живе Україна?
варіанти: західноазійським східноєвропейським центральноєвропейським західноєвропейським

5) Яке відношення має один градус до часу?
Pugayuschiy_Dinozavr

Pugayuschiy_Dinozavr

1) Серединний меридіан другого годинного поясу визначається шляхом розрахунку серединного значення між позначеними меридіанами крайніх годинних поясів. Годинний пояс складає 15 градусів на захід і сход від серединного меридіана Гринвіча, тому для визначення серединного меридіану другого годинного поясу, ми повинні взяти половину цієї величини.

Отже, сформулюємо це математично:
\(Серединний\;меридіан\;другого\;годинного\;поясу = \frac{{15°}}{2} = 7.5°\)

Таким чином, серединним меридіаном другого годинного поясу є 7.5°.

2) Потреба у додатковій годині при перетині межі годинного поясу залежить від напрямку подорожі. Щоб з"ясувати, в якому випадку потрібно додати одну годину, давайте розглянемо напрямок подорожі для кожного варіанту.

а) рухаючись із півночі на південь: В цьому випадку, коли ми рухаємося з півночі на південь, ми додаємо одну годину, оскільки ми перетинаємо межу годинного поясу, який має більший час.

б) рухаючись зі сходу на захід: У цьому випадку не потрібно додавати годину, оскільки ми рухаємося зі сходу на захід, перетинаючи межу годинного поясу, який має менший час.

в) рухаючись із півдня на північ: Також у цьому випадку не потрібно додавати годину, оскільки ми рухаємося з півдня на північ, перетинаючи межу годинного поясу, який має менший час.

г) рухаючись з заходу на схід: В цьому випадку, коли ми рухаємося з заходу на схід, ми додаємо одну годину, оскільки ми перетинаємо межу годинного поясу, який має більший час.

Таким чином, потрібно додати одну годину при перетині межі годинного поясу випадку: а) рухаючись із півночі на південь; г) рухаючись з заходу на схід.

3) Час на одному меридіані в даний момент називається місцевим часом. Місцевий час відображає поточний час в певному регіоні, який визначається по відношенню до меридіана, що проходить через цей регіон.

4) Україна живе західноєвропейським часом. Західноєвропейський час охоплює регіон, що містить країни такі як Португалія, Іспанія, Франція, Німеччина та інші, тому Україна, знаходячись у цьому регіоні, використовує цей часовий пояс для свого часового стандарту.

5) Одна година становить 15 градусів нашої планети. Тому, якщо поділити круговий оберт Землі (360 градусів) на 24 години, виникає співвідношення 15 градусів до 1 години. Таким чином, один градус відповідає \(\frac{{1}}{{15}}\) часу, або приблизно 4-х хвилинам.

Надіюсь, що відповіді були детальними та зрозумілими для школярів. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, не соромтеся звертатися!
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello