1. Якість згоди числівника з іменником була помилкова в словосполученні двадцять п ять апельсинів ? 2. Яка була

1. Якість згоди числівника з іменником була помилкова в словосполученні "двадцять п"ять апельсинів"?
2. Яка була помилкова згода числівника з іменником у вислові "три з половиною апельсина"?
3. Якість згоди числівника з іменником була помилковою в фразі "двадцять два апельсини"?
4. Яка була помилкова згода числівника з іменником в реченні "дві треті апельсина"?
Moroznaya_Roza_1776

Moroznaya_Roza_1776

1. В словосполученні "двадцять п"ять апельсинів" помилковою є якість згоди числівника з іменником. У цьому випадку числівник "двадцять" вживається у формі для числівника множини. Проте, оскільки число "п"ять" вживається як окремий іменник, то числівник "двадцять" має бути у формі для числівника однини. Тому, правильною формою буде "двадцять п"ять апельсинів".

2. У вислові "три з половиною апельсина" помилковою є згода числівника з іменником. Числівник "три" вжито у формі для числівника множини, але іменник "апельсина" має бути у формі для числівника однини, оскільки "три з половиною" є описателем кількості одного предмета. Тому, правильною формою буде "три апельсина з половиною".

3. У фразі "двадцять два апельсини" помилковою є якість згоди числівника з іменником. Тут числівник "двадцять" вжито у формі для числівника множини, але іменник "апельсини" має бути у формі для числівника однини, оскільки "двадцять два" є окремою кількістю одного предмета. Тому, правильною формою буде "двадцять два апельсина".

4. У реченні "дві треті апельсина" помилковою є згода числівника з іменником. Числівник "дві" вжито у формі для числівника однини, але іменник "треті" має бути у формі для числівника множини, оскільки вказує на кількість частин апельсина. Тому, правильною формою буде "дві третини апельсина".
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello