1. Яким варіантом майбутнього Бредбері послуговується у своєму оповіданні Усмішка ? 2. Які ознаки здичавіння людей

1. Яким варіантом майбутнього Бредбері послуговується у своєму оповіданні "Усмішка"?
2. Які ознаки здичавіння людей, що пережили атомну війну, розкриваються в деталях?
3. Що призводить до знищення юрби? Чому вона ворушиться від свого минулого?
4. Які почуття викликала у Тома картина, коли він побачив її вперше? Знайдіть у тексті опис його емоцій. Як ви можете висвітлити цю протиріччя в поведінці героя: незважаючи на інших, він відмовився поцілувати портрет Мони Лізи, але, так само як і інші, зламав кусень.
5. Яке висловлення одного з персонажів щодо можливості відродити цивілізацію можна знайти у тексті?
Антон

Антон

1. В оповіданні "Усмішка" Бредбері послуговується варіантом майбутнього, де люди живуть в суспільстві, де їх творчість та індивідуальність пригнічуються. Всі мають носити маски-усмішки, які контролюють їх емоції та забороняють будь-які вирази незадоволення або суму.

2. Ознаки здичавіння людей, що пережили атомну війну, розкриваються в деталях шляхом опису зовнішнього вигляду та стану цих людей. Бредбері описує їх бліду шкіру, опалювані волосся та очі, шрами на тілі та деформованість голів та тіл внаслідок радіаційного впливу.

3. Знищення юрби призводить до бажання людей позбутися своїх спогадів та минулого, яке пов"язане зі страшною атомною війною. Юрба ворушиться від свого минулого через те, що вони бачили страждання та втрати, і вони хочуть забути та розпочати нове життя, відкинувши від себе спогади про минуле.

4. Коли Том побачив картину вперше, він відчував сум і незадоволення. У тексті є опис його емоцій: "Він побачив Мону Лізу сумним колоритом, і приніс їй квіти, але, побачивши в голку гвинтик ". Протиріччя в поведінці героя можна висвітлити, зазначаючи, що Тому було цікаво спостерігати за реакціями інших людей на картину, і він вирішив зробити те ж саме, розбивши частину картини.

5. В одному з висловлень персонажа говориться про можливість відродити цивілізацію. Він каже: "Можливо, коли-небудь, ми зможемо знову збудувати кращу цивілізацію, один раз завоювану та втрачену". Це висловлення вказує на оптимістичний погляд цього персонажа на майбутнє, на надію відродження та покращення цивілізації після атомної війни.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello