1. Яким чином можна пояснити, чому Апостол правди і науки не рушає вперед, коли наступає день і ніч, і ми

1. Яким чином можна пояснити, чому Апостол правди і науки не рушає вперед, коли наступає день і ніч, і ми з цим стикаємось, тримаючи голову в руках? (Т. Шевченко)

2. Як можна описати білих птахів, які непомітно сідають на пухкі намети зі снігу з гілок голих дерев, під тихим сонячним промінням? (Гр. Тютюнник)

3. Як можна охарактеризувати книги як морську глибину, з якої ті, хто досліджує їх до самого дна, виносять дивні перли, хоч і зазнають значного труду? (І. Франко)
Fedor

Fedor

Задача 1. Краще сполучити саму суть цього вірша з практичним прикладом, щоб учень легше зрозумів його. Відповідь на запитання може бути наступною: Апостол правди і науки не рушає вперед, коли наступає день і ніч, через те що це є природним явищем, яке ми спостерігаємо щодня. Апостол був створений людьми з розумом, але він не має такої здатності, як люди, вимірювати і ошукувати час так само, як це роблять годинники або календарі. Це різні речі, які не пов"язані між собою. Тому, коли настає день і ніч, ми сприймаємо це феномен із здатністю розуміти його, тримаючи голову в наших руках, а Апостол, як символ релігії і науки, не може змінювати цю закономірність.

Задача 2. Ця віршована загадка може бути відповідно пояснена наступним чином: Білі птахи можуть бути описані як незрозумілі та непомітні істоти, які сідають на пухкі намети зі снігу з гілок голих дерев, під тихим сонячним промінням. Це може бути способом опису горобців або інших малих птахів, які в деяких сезонах року змінюють своє оперення. Хоча вони можуть бути білими, проте їх колір може бути також камуфльованим, що допомагає їм приховатися на вершинах гілок голих дерев перед мікроскопічним поглядом. Це тихо і спокійно місце, де вони можуть насолоджуватися сонячним світлом та відпочивати.

Задача 3. Третю задачу можна охарактеризувати так: Книги, подібно до морської глибини, є незвичайним світом з дуже багатим та багатогранним вмістом. Вони містять безліч історій, знань, фактів, філософії та багато іншого. Ті, хто досліджує книги до самого дна можуть поринути у цей світ, де вони відкривають для себе дивні перли знань. Це, однак, є завданням, яке потребує значного труду. Досліджувати книжки до дна означає вчитися і осмислювати текст, розбиратися у важких поняттях, але це процес принесе велике задоволення і збагачує душу знаннями, як виносить на поверхню прекрасні перли морських глибин.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello