1. Які види простих речень використано в тексті? 1. Холодно. 2. Сніжок падає невеликими краплями. 3. Зранку сніжок

1. Які види простих речень використано в тексті? 1. Холодно. 2. Сніжок падає невеликими краплями. 3. Зранку сніжок все більше почав падати. 4. Світ почав крутитися колесом. 5. Неможливо бачити ніякого білого світла. 6. Навколо будинку наслідували галоп сто коней, оселя видаляла характерний звук, а димарі матним голосом співали печерну пісню! 7. Це не просто вітер, це справжня буря, яка розбризкує сніг по землі, утворюючи гарячку повітря. 8. Небо і земля стали невидимими. 9. По дворах накопичились велетенські грудки снігу. 10. Вулиці заблоковані та повні снігу. 11. Посеред дворів стоять величезні снігові дами, які майже рівні досягають дахів будинків. (За Панасом Мирним) 2. Які завдання тесту необхідно виконати? 1.
Vechnyy_Moroz

Vechnyy_Moroz

У тексті використано такі види простих речень:

1. "Холодно." - Просте неособове речення, яке передає факт без звернення до конкретних осіб або предметів. Використовується для передачі загальних висловлювань.

2. "Сніжок падає невеликими краплями." - Просте речення з однорідними членами речення. В ньому є підмет "Сніжок" і присудок "падає невеликими краплями".

3. "Зранку сніжок все більше почав падати." - Просте речення з описовим присудком. Представлені підмет "сніжок" і присудок "почав падати", а словосполучення "все більше" описує дію.

4. "Світ почав крутитися колесом." - Просте речення з описовим присудком. Представлені підмет "світ" і присудок "почав крутитися", який описує дію.

5. "Неможливо бачити ніякого білого світла." - Просте речення з запереченням. У ньому є підмет "неможливо" і присудок "бачити".

6. "Навколо будинку наслідували галоп сто коней, оселя видаляла характерний звук, а димарі матним голосом співали печерну пісню!" - Складне речення з однорідними членами речення. В ньому є три підмети: "будинок", "оселя" і "димарі", і їх відповідні присудки "наслідували галоп", "видаляла звук" і "співали пісню".

7. "Це не просто вітер, це справжня буря, яка розбризкує сніг по землі, утворюючи гарячку повітря." - Складне речення з однорідними членами речення. Представлені два прості речення: "Це не просто вітер" і "це справжня буря, яка розбризкує сніг по землі, утворюючи гарячку повітря".

8. "Небо і земля стали невидимими." - Просте речення з однорідними членами речення. У ньому є два підмети "небо" і "земля" і спільний присудок "стали невидимими".

9. "По дворах накопичились велетенські грудки снігу." - Просте речення зі сложним присудком. У ньому присутній підмет "грудки снігу" і складний присудок "по дворах накопичились".

10. "Вулиці заблоковані та повні снігу." - Просте речення з однорідними членами речення. В ньому є два підмети "вулиці" і "сніг" і спільний присудок "заблоковані та повні".

11. "Посеред дворів стоять" - Просте безособове речення, що передає факт без звернення до конкретних осіб або предметів. Використовується для передачі загальних висловлювань.

Ці види простих речень використані в тексі з метою розкриття і передачі різних фактів, подій та описів стану речей.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello