1) Які є ступені порівняння для прикметників гарний і безхмарний ? 2) Які прикметники можна використати зі словами

1) Які є ступені порівняння для прикметників "гарний" і "безхмарний"?
2) Які прикметники можна використати зі словами "ранчо", "собака", "нежить", "шосе", "какаду" для передачі потрібного значення?
3) Який прикметник є зайвим в кожному з наведених списків?
а) "Ласкавий, лагідний, лютий, гречний, солом"яний"
б) "Блакитний, жовтавий, тьмяний, качиний"
в) "Дерев"яний, веселий, лаковий, пластиліновий"
г) "Доньчин, материн, батьківський, товаришів"
д) "Ведмежий, солов"їний, заячий, жирафячий"
е) "Ластів"ячий, пізній, грачиний, лебединий"
є) "Смородиновий, малиновий, буряковий, виноградний"
4) Які є присвійні прикметники для наведених слів?
Муся

Муся

1) Для прикметника "гарний" ступені порівняння виглядають так:
- Перше ступеня порівняння: гарний
- Другий ступінь порівняння: гарніший
- Третій ступінь порівняння: найгарніший

Для прикметника "безхмарний" ступені порівняння виглядають так:
- Перше ступеня порівняння: безхмарний
- Другий ступінь порівняння: безхмарніший
- Третій ступінь порівняння: найбезхмарніший

Обоснование: Перший ступінь порівняння використовуємо для опису предметів або явищ у звичайному стані. Другий ступінь порівняння використовуємо, коли порівнюємо два предмети або явища і хочемо сказати, що один з них є більшим, кращим чи має якусь іншу характеристику вище. Третій ступінь порівняння використовуємо, коли порівнюємо більше двох предметів або явищ і видаємо найбільшу характеристику серед них.

2) Для передачі потрібного значення зі словами "ранчо", "собака", "нежить", "шосе", "какаду" можна використати такі прикметники:
- ранчо: велике, просторе, зелене, затишне
- собака: вірний, розумний, літаючий, гучний
- нежить: хвороблива, зловісна, потворна, корисна
- шосе: пряме, широке, безпечне, порожнє
- какаду: кольоровий, розкішний, екзотичний, шумний

Обґрунтування: Прикметники вибираються відповідно до характеристик, які хочете передати щодо даних слів. Наприклад, якщо ранчо буде великим, то можна використати прикметник "велике" для передачі цієї характеристики. Таким чином, вибираєте прикметник, який описує найбільш яскраву характеристику даного слова.

3) Наведу зайвий прикметник для кожного списку:
а) Зайвим прикметником є "гречний". Решта прикметників описують якісь характеристики предметів чи речей, в той час як "гречний" не належить до типу описуваних характеристик.

б) Зайвим прикметником є "темний". Решта прикметників описують колір предметів чи явищ, в той час як "темний" передає загальну характеристику, яка може бути спільною для всіх предметів.

в) Зайвим прикметником є "веселий". Решта прикметників описують матеріал або стан предметів, в той час як "веселий" не відноситься до такої описуваної характеристики.

г) Зайвим прикметником є "товаришів". Решта прикметників вказують на належність до когось або чогось, в той час як "товаришів" є формою множинного числа і не є прикметником, але прикметник "товаришів" можливо використати як називний відмінок множинного числа разом із іменником "батьків".

д) Зайвим прикметником є "жирафячий". Решта прикметників описують вид тварин, в той час як "жирафячий" не відноситься до такої описуваної характеристики.

е) Зайвим прикметником є "пізній". Решта прикметників вказують на форму або стан предметів чи явищ, в той час як "пізній" не описує жодну з цих характеристик.

є) Зайвим прикметником є "буряковий". Решта прикметників описують колір предметів чи явищ, в той час як "буряковий" передає характеристику, пов"язану відносно зі смаком чи станом предмета.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello