1. Які слова є дієсловами в рядку а: кричіть, кричиш, крикливий? Що можна зробити зі словами в рядку б: переходячи

1. Які слова є дієсловами в рядку а: кричіть, кричиш, крикливий? Що можна зробити зі словами в рядку б: переходячи, переходив би, перехідний? Які дієслова швидшого форми є в рядку в: перемігши, перемогти, переможний? Що можна зробити зі словами в рядку г: запечений, запік би, запікаючи?

2. Яка форма дієслова не визначена в цьому реченні: удвох, кажуть, і плакати легше? Що можна сказати про повітря в реченні: тут незаймане і чисте? Яка форма дієслова не визначена в реченні: ні долі, ні волі у мене нема? Яка рослина називається агава або столітник і зростає у тропіках?

3. Які слова є недоконаними дієсловами в рядку а: зберігати, ходити, приносити? Які слова є недоконаними дієсловами в рядку б: писати, виконувати, скочити? Які слова є недоконаними дієсловами в рядку в: поважати, залежати, зашити? Які слова є недоконаними дієсловами в рядку г: вважати, перенести, сидіти?

4. Які слова є дійсними дієсловами в рядку а: буду?
Вечерний_Туман

Вечерний_Туман

1. а: дієслова в рядку а - кричіть, кричиш. Ці слова вказують на дію, що відбувається, тобто вони дієслова.
б: слова в рядку б - переходячи, перехідний. "Переходячи" - це форма дієслова у формі сполучення, а "перехідний" - це прикметник, утворений від дієслова. "Переходив би" - це форма дієслова у сполученні "би", що вказує на умовність.
в: дієслова швидшого форми в рядку в - перемігши. "Перемігши" є формою дієслова у залежному способі минулого часу діючого способу. "Перемогти" - форма дієслова у наказовому способі, а "переможний" - прикметник, утворений від дієслова.
г: слова в рядку г - запечений, запік би, запікаючи. "Запечений" - це прикметник, утворений від дієслова. "Запік би" - це форма дієслова у сполученні "би", що вказує на умовність. "Запікаючи" - це форма дієслова у залежному способі теперішнього часу діючого способу.

2. Форма дієслова не визначена в цьому реченні: кажуть. "Кажуть" - це дієслово, але без визначеної форми.
Повітря в реченні "тут незаймане і чисте" можна описати як незаймане і чисте. "Незаймане" і "чисте" - це прикметники, які описують властивості повітря.
Форма дієслова не визначена в реченні "ні долі, ні волі у мене нема". "Нема" - це форма дієслова, але без визначеної форми.
Рослина, яка називається агава або столітник і зростає у тропіках, це агава. Це багаторічна рослина, що має довгі листи і може зростати до великих розмірів. Вона зазвичай зустрічається в тропічних регіонах.

Будь-ласка, підкажіть, як я ще можу допомогти вам у школі.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello