1. Які синтаксичні ролі виконують дієприкметники у реченні про обнижену траву, блискучі стебла папороті через краплі

1. Які синтаксичні ролі виконують дієприкметники у реченні про обнижену траву, блискучі стебла папороті через краплі роси: означення, присудок, присудок і обставина, присудок і означення?
2. У якому рядку всі слова пишуться з літерою "н" - данний, несказаний, поширений, здоровений; нездоланий, шалений, за а, глибочене; подвоєний, пригаданий, неоцінений, вдаваний; закохані, присвоєний, незліченій, активований?
3. Які суфікси утворюють дієприслівники доконаного виду -вши, -ши; -учи (-ючи), -ачи (-ячи); -анн(ий), -янн(ий)?
Viktoriya

Viktoriya

1. Дієприкметники в реченні про обнижену траву, блискучі стебла папороті через краплі роси виконують роль означення. Вони надають додаткової інформації про підмети у реченні, а саме про траву та стебла папороті. Обидва дієприкметники вказують на якісні ознаки цих об"єктів.

2. У рядку, в якому всі слова пишуться з літерою "н", є слова "нездоланий", "шалений", "закохані", "незліченій", "активований". Усі ці слова мають літеру "н" на відповідному місці. Це означає, що вони правильно написані згідно з правилами правопису.

3. Дієприслівники доконаного виду утворюються за допомогою суфіксів "-вши", "-ши", "-учи (-ючи)", "-ачи (-ячи)", "-анн(ий)" та "-янн(ий)". Наприклад, дієприслівники "читавши", "робивши", "прогулюючи", "вихваляючи", "встановленний", "програнний" і вказують на виконання дії вже завершеного дієслова, яка має доконаний вид. Суфікси "-вши" та "-ши" вживаються після дієслів, що закінчуються на приголосний звук. Суфікси "-учи" та "-ачи" вживаються після дієслів, що закінчуються на голосний звук. Суфікси "-анн(ий)" та "-янн(ий)" вживаються після дієслів, що закінчуються на "а" або "я".
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello