1. Які письменники належать до Західноукраїнської літератури? А Перерахуйте імена Західноукраїнських письменників

1. Які письменники належать до Західноукраїнської літератури? А Перерахуйте імена Західноукраїнських письменників. Б Хто з перерахованих є Західноукраїнськими письменниками? В Хто з письменників належить до Західноукраїнської школи? Г Перерахуйте письменників, які належать до Західної України.

2. Призначте пояснення до кожного з поданих художніх засобів.
А Назвіть художній засіб, що використано в уривку "Ходить сонце у крисані..." Б Який художній засіб використано в рядку "Весна — неначе карусель..." В Яким художнім засобом можна охарактеризувати речення "Тешуть теслі з срібла сани, стелиться сніжиста путь." Г Що покривається художнім засобом персоніфікація?

3. Прикласіть відповідне пояснення до кожного прикладу.
1 Що роблять люди у рядку "Шістдесят годин ми не змикали очей." 2 Яким був вітер, який заважав у рядку "Лютий вітер, шугаючи в скелях, заважав нам." 3 Що робить вітер в Рудних горах згідно з рядком "...і каміння сміється до сонця." 4 Скільки часу тривав певний процес згідно з описом "Я так довго"?
Чернышка_2708

Чернышка_2708

1. Які письменники належать до Західноукраїнської літератури?

Західноукраїнська література передусім втілює художні доробки письменників, які народилися або мають корені в західних областях України. Це землі, які в даний час становлять Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську області, де знаходиться населення українців, що культурно й етнічно зберегло свою самобутність.

А Перерахуйте імена Західноукраїнських письменників.

У складі Західноукраїнської літератури найвідомішими письменниками є:

1. Іван Франко - видатний український поет, письменник, громадський діяч, перекладач і реформатор української літератури.
2. Лесь Мартович - відомий львівський письменник, поет, перекладач.
3. Василь Стефаник - видатний український письменник, прозаїк, драматург і громадський діяч.
4. Олесь Гончар - відомий український письменник, народний артист України, громадський і культурний діяч.
5. Іван Багряний - відомий український письменник, лауреат Шевченківської премії; його твори відображають життя і особисті переживання українського народу.
6. Василь Шкляр - український письменник, есеїст, перекладач, громадський діяч.

Б Хто з перерахованих є Західноукраїнськими письменниками?

Усі перераховані письменники - Іван Франко, Лесь Мартович, Василь Стефаник, Олесь Гончар, Іван Багряний та Василь Шкляр - вважаються Західноукраїнськими письменниками, оскільки вони походять з західних областей України та привнесли великий внесок у розвиток української літератури.

В Хто з письменників належить до Західноукраїнської школи?

Західноукраїнська школа літератури - це письменницький рух, що формувався за умов колонізації Західної України. Вона об"єднує творців, які мали схожі культурні та історичні умови згадуваних раніше Західноукраїнських письменників. Одним з найдосвідченіших представників Західноукраїнської школи літератури є Іван Франко. Він досить глибоко вивчав психологію українського селянства, реалії життя тогочасної України, що відображав у своїх творах.

Г Перерахуйте письменників, які належать до Західної України.

У Західній Україні народилися та мають походження такі письменники:

1. Іван Франко
2. Лесь Мартович
3. Василь Стефаник
4. Олесь Гончар
5. Іван Багряний
6. Василь Шкляр

2. Призначте пояснення до кожного з поданих художніх засобів.

А Назвіть художній засіб, що використано в уривку "Ходить сонце у крисані..."

У цьому уривку використано художній засіб - порівняння. Крісани - це будівля, де проживає сонце, автор порівнює цей процес з рухом сонця. Це вимагає уяви читача і допомагає зрозуміти живописність образу сонця, його руху та наявності у крисані, тобто в певній місцевості.

Б Який художній засіб використано в рядку "Весна — неначе карусель..."

У рядку "Весна - неначе карусель..." використано художній засіб - порівняння з використанням слова "неначе". Автор порівнює весну з каруселлю, що створює уявлення про рух, красу і радість, які властиві обом цим об"єктам. Це допомагає передати живописність і насиченість весняного періоду.

В Яким художнім засобом можна охарактеризувати речення "Тешуть теслі з срібла сани"?

У реченні "Тешуть теслі з срібла сани" використано художній засіб - уособлення. Автор дарує предметам - теслям і саням - людські риси, які надають їм здатність радувати і тішити, так само як творцям. В результаті отримуємо образ виробників, які втілюють свої навички із задоволенням, створюючи щось корисне.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello