1. Які особливості творчості поетів-шістдесятників не є характерними для них? А Гуманізм, Б Культ свободи, В Активний

1. Які особливості творчості поетів-шістдесятників не є характерними для них? А Гуманізм, Б Культ свободи, В Активний патріотизм, Г Соціалістичний реалізм, Д Духовний аристократизм 2. Кого Олесь Гончар називав "героєм молодої української поезії"? А Володимира Стуса, Б Ліну Костенко, В Василя Симоненка, Г Дмитра Павличка, Д Миколу Вінграновського 3. Ким став Володимир Стус - незрівнянним поетом-піснярем? А Володимиром Стусом, Б Ліною Костенко, В Василем Симоненком, Г Дмитром Павличком, Д Миколою Вінграновським 4. Який розділ роману має найбільшу вагу і розкриває образ у найширшому діапазоні?
Druzhok

Druzhok

1. Особливості творчості поетів-шістдесятників можна обговорити в контексті характерних і нехарактерних рис. Отже, для них не є характерними:
- Духовний аристократизм (дана риса була більш типовою для попередніх літературних напрямів, таких як модернізм);
- Соціалістичний реалізм (поети-шістдесятники виходили за рамки реалістичного відображення дійсності і намагалися висловити свої особисті погляди, що не завжди збігалися з офіційною ідеологією);
Залишається обрати найбільш вірогідну відповідь: Альтернативи "Гуманізм", "Культ свободи" та "Активний патріотизм" були характерними для поетів-шістдесятників і визначали їхню творчість. Отже, нехарактерним для них є "Соціалістичний реалізм".

2.Олесь Гончар називав "героєм молодої української поезії" Миколу Вінграновського. Тому правильна відповідь - Д Миколу Вінграновського.

3. Володимир Стус став незрівнянним поетом-піснярем. Отже, правильна відповідь - А Володимиром Стусом.

4. Розділ роману, який має найбільшу вагу й розкриває образ у найширшому діапазоні, може варіюватися залежно від конкретного роману, про який йдеться. Однак, без конкретизації самого роману дати точну відповідь буде важко. Якщо розмова йде про конкретний роман, будь ласка, зазначте його назву, щоб я міг дати детальний відповідь.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello