1. Яке словосполучення з іншомовними словами утворено неправильно? a. джерела автентичних b. документ ідентичний

1. Яке словосполучення з іншомовними словами утворено неправильно?
a. джерела автентичних
b. документ ідентичний
c. рух перманентний
d. підприємство рентабельне
e. преамбула кінцева

2. У якому рядку правильно узгоджено дієслово минулого часу з абревіатурою?
a. МВФ надав допомогу...
b. ЗНУ провело...
c. ЗМІ відзначили...
d. НБУ встановило...
e. ДПС оштрафувало...

3. У якому рядку всі вислови є тавтологічними?
a. сувенір пам"ятний, клієнтів обслуговувати
b. захисний імунітет, синтаксичний аналіз
c. колишній екс-чемпіон, архітектура пам"ятка
d. промислова галузь, законодавство чинне
Morskoy_Korabl_2466

Morskoy_Korabl_2466

1. В правильно утвореному словосполученні іншомовні слова повинні бути з іншими словами з однаковою граматичною приналежністю. Отже, в усіх запропонованих словосполученнях, окрім (d), іншомовні прикметники пов"язані з іменниками. Варіант (d) "підприємство рентабельне" неправильно сформовано, оскільки "рентабельне" є дієприкметником, а не іменником, як "джерела", "документ", "рух" та "преамбула".

2. У цьому завданні потрібно знайти правильне узгодження дієслова минулого часу з абревіатурою. Правильне узгодження можна досягти, якщо дієслово відповідає за згином конкретному числу та роду абревіатури. Варіанти (a), (b), (d) та (e) містять правильно узгоджені дієслова минулого часу з абревіатурами. Отже, правильний варіант - (c) "ЗМІ відзначили...".

3. Тавтологія - це використання зайвих слів, яке не несе додаткової інформації. У даному завданні потрібно знайти рядок, де всі вислови є тавтологічними. Варіант (a) "сувенір пам"ятний, клієнтів обслуговувати" є тавтологічним, оскільки слова "пам"ятний" та "обслуговувати" вже містять у собі інформацію, яку ми повторюємо. У інших варіантах є вислови, що не є тавтологічними. Отже, правильний варіант - (a) "сувенір пам"ятний, клієнтів обслуговувати".
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello