1. Як завершилася боротьба між Польщею та Литвою за Галицько-Волинську спадщину? а) Чи був поділ володінь князівства

1. Як завершилася боротьба між Польщею та Литвою за Галицько-Волинську спадщину?
а) Чи був поділ володінь князівства між цими двома державами?
б) Чи входили всі володіння князівства до складу Литви?
в) Чи стали землі пустельними і виведеними з населенням?
г) Чи продовжило Галицько-Волинське князівство існувати як васал Польщі?

2. Якими наслідками була закінчена битва, в якій Велике Князівство Литовське прийняло контроль над Київщиною, Поділлям і Переяславщиною?
а) Чи вона була битва на Синіх Водах?
б) Чи вона була битва на річці Ворсклі?
в) Чи вона була Вількомирська битва?
г) Чи вона була Грюнвальдська битва?

3. В якому столітті почалося поширення на територіях України?
Карина

Карина

1. Боротьба між Польщею та Литвою за Галицько-Волинську спадщину завершилася поділом володінь між цими двома державами. Так, володіння князівства були розділені між Польщею та Литвою. Кожна з держав отримала частину території Галицько-Волинського князівства відповідно до результатів перемовин і домовленостей.

2. Після закінчення битви, в якій Велике Князівство Литовське прийняло контроль над Київщиною, Поділлям і Переяславщиною, Литва значно посилила свою владу й вплив у цих територіях. Битва, про яку ви питаєте, відома як битва на Синіх Водах і відбулася в 1362 році, а не стосується питання про контроль над Київщиною, Поділлям і Переяславщиною.

Можливо, ви маєте на увазі битву на річці Ворсклі, яка відбулася в 1399 році. У цій битві князь Вітовт разом з татарами переміг київського князя Василя I та литовського князя Ягайла, що підкріпило контроль Литви над Київщиною.

Битва на Вількомирському полях - це інша відома подія, яка відбулася в 1658 році, після Переяславської ради. Вона не пов"язана з контролем Литви над Київщиною, Поділлям і Переяславщиною.

Наслідком перемоги Великого Князівства Литовського у зазначених битвах було посилення їх контролю над Київщиною, Поділлям і Переяславщиною. Ці території стали частинами Великого Князівства Литовського та визнали його владу.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello