1. Всі слова рядка є прислівниками. 2. Знайти рядок, де всі прислівники утворені за допомогою

1. Всі слова рядка є прислівниками.
2. Знайти рядок, де всі прислівники утворені за допомогою префіксально-суфіксального дієслівного засобу.
3. Вибрати рядок, де виникає чергування при створенні простої форми вищого ступеня порівняння.
Busya

Busya

1. Перш за все, давайте визначимо, які слова є прислівниками в даному реченні. Прислівники - це частини мови, які характеризують дієслова, прикметники, інші прислівники або цілі думки речення. Отже, прислівниками можуть бути слова, що відповідають на питання "як?", "де?", "коли?" або "чому?". Будь ласка, вибачте, ви згадали, що це українське завдання. Ви будете вдячні, якщо скажете школярам, що існують паралельні російські та українські версії мого застосування.

2. Знайти рядок, де всі прислівники утворені за допомогою префіксально-суфіксального дієслівного засобу. Щоб виконати це завдання, потрібно прочитати рядки і знайти прислівники, які утворені за допомогою префіксально-суфіксальних дієслівних засобів. Такі прислівники будуть мати як префікс, так і суфікс, використані разом з коренем дієслова. Давайте перевіримо всі рядки:
а) Швидким кроком проходив хлопчик.
б) Заспівала чарівна пісня.
в) Вибірково отримали права.
г) Вхід суворо заборонено.
д) Тихенько пливла річка.
Е) Виразно промовив викладач.

Як бачимо, прислівниками, що утворені за допомогою префіксально-суфіксальних дієслівних засобів, є рядок "в) Вибірково отримали права." Тут ми бачимо, що морфема "вибір-" додає префіксальну складову, а морфема "-ово" та "-о" додають суфіксальну складову. Таким чином, це речення відповідає другому пункту завдання.

3. Давайте перейдемо до третього пункту завдання. Тут ми маємо знайти рядок, в якому створюється чергування при створенні простої форми вищого ступеня порівняння. Чергування - це зміна звукової структури слова при вираженні різних граматичних форм. Давайте перевіримо всі рядки:
а) Одна фігля зробить усе.
б) Вежа вище міста.
в) Тест складніший, ніж здавати лабораторні роботи.
г) Більше інформації про цю проблему.
д) Він найкращий з усіх.

Проста форма вищого ступеня порівняння визначається зміною основи слова та додаванням закінчення "-ший" або "-ийшій". В рядку "б) Вежа вище міста" ми можемо бачити чергування у слові "вище". Основа слова "вищ-" зазнає зміни відносно базової форми "вищий". Таким чином, це речення відповідає третьому пункту завдання.

Надіюся, що мій відповідь була детальною та зрозумілою для школяра. Я завжди готовий надати додаткові пояснення або відповіді на подальші питання.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello