1. У якій період романтизм зародився? 2. Хто є представником романтизму? 3. Із якого джерела Гейне запозичив назву

1. У якій період романтизм зародився?
2. Хто є представником романтизму?
3. Із якого джерела Гейне запозичив назву своєї збірки "Книга пісень"?
4. Яка легенда стала основою одного з віршів?
5. Кому Мазепа розповів свою історію у поемі Дж. Байрона?
Zvonkiy_Elf

Zvonkiy_Elf

1. Романтизм зародився в конце 18 века и достиг пика своего развития в 19 веке. Начало этого периода связывают с моментом французской революции и Наполеоновских войн, которые вызвали глубокие социальные, политические и культурные перемены в Европе. В то время литературное направление романтизма начало развиваться и появились первые представители этого стиля.

2. Всемирно известным представителем романтизма является немецкий поэт Иоганн Вольфганг Гёте. Он стал одним из ключевых фигур этого литературного направления, своими произведениями заложил основы романтической эстетики. Его известные произведения, такие как "Фауст" и "Вещий сонет", относятся к классике мировой литературы.

3. Название своей збірки "Книга пісень", Гейне запозичив з Моїсея Цвійга. Моїсей Цвійг -- це український поет, письменник, перекладач та громадський діяч ХІХ сторіччя. Це була перша збірка в Україні, що була видана в друкарській майстерні у 1819 році. Твори Моїсея Цвія стали популярними в українському народі та завоювали визнання критиків.

4. Легенда о прекрасной Леди Жанне д"Арк стала основой одного из віршів українського поета --- Тараса Шевченка. Вірш носить назву "Чорна рада" і був написаний у 1839 році. У своїй поемі Шевченко описує події під час Чорної ради 1663 року, де українському народові завдали величезну шкоду.

5. У поемі Джорджа Байрона "Мазепа" Мазепа розповідає свою історію гетману Валенському. Гетьман Іван Мазепа -- це видатна історична постать, який зіграв важливу роль в історії України в період гетьманства. У своїй поемі Байрон по-своєму інтерпретує життя та долю Мазепи, розкриває його характер і ставлення до політичних і особистих подій.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello