1. Треба писати через дефіс всі частки рядка А майже ніколи, так само, деякі части, Б на якому місці, правда

1. Треба писати через дефіс всі частки рядка А майже ніколи, так само, деякі части, Б на якому місці, правда ж, будь-що, В яких-таки, колись-то, щось таке, Г саме так, скажи тільки, звідкись.
2. Треба писати через дефіс всі частки рядка А будь-як, от просто так, хто знає скільки, Б все ж таки, такий ось, казна що, В отож чи, тільки що, немає потреби, Г жоден навіть, якось небудь, отож чому.
3. Не треба писати разом з наступним словом у реченні А Не доведи, щоб розум задрімав. Б Печаль виховує мене, не докоряє. В Не доженеш конем, що запізниш одним днем. Г Глухий, що не чує, то вигадає. Д Не нагодуєш коня — не доїдеш і.
Artemovich

Artemovich

1. При данній задачі ми повинні використовувати дефіс для розділення частин речення. Давайте розглянемо кожну частину окремо:

а) майже ніколи - в даному випадку "майже" виражає міру, а "ніколи" - заперечення, і обидві частини речення мають однакову вагу. Тому між ними треба поставити дефіс: майже-ніколи.

б) деякі частини - обидва слова у цьому випадку є кількісними визначниками (деякі, частини), і вони об"єднуються з допомогою дефісу: деякі-частини.

в) на якому місці - у цьому випадку "на" вказує на місце, а "якому" вказує на приналежність до місця, і вони об"єднуються дефісом: на-якому-місці.

г) правда ж - "правда" тут висловлює підтримку, а "ж" використовується для підкреслення, і вони також з"єднуються з допомогою дефіса: правда-ж.

2. У цій задачі також треба використовувати дефіс для розділення частин речення. Розглянемо кожну частину окремо:

а) будь-як - тут "будь" вказує на можливість, а "як" на спосіб, і вони об"єднуються дефісом: будь-як.

б) все ж таки - "все ж" виражає підтримку або компроміс, а "таки" використовується для підкреслення, і вони також з"єднуються з допомогою дефіса: все-ж-таки.

в) от просто так - у цьому випадку "от" вказує на наближення, а "просто" виражає випадковість, і вони об"єднуються дефісом: от-просто-так.

г) кто знает сколько - "кто знает" виражає невизначеність або незнання, а "сколько" використовується для позначення кількості, і вони теж з"єднуються з допомогою дефіса: кто-знает-сколько.

3. У задачі треба не писати разом з наступним словом у реченні. Розглянемо кожну частину окремо:

а) Не доведи, щоб розум задрімав - у цьому випадку "не" висловлює заперечення, а "доведи" виражає пряму дію. І оскільки "не" зводить до нуля значення дії, воно не з"єднується з наступним словом. Тому правильне написання буде: Не доведи, щоб розум задрімав.

б) Печаль виховує мене, не докоряє - у даному випадку "не" виражає негативну дію, а "докоряє" також виражає позитивне значення. Тому правильне написання буде: Печаль виховує мене, не докоряє.

в) Не до доженеш конем, що запізниш одним днем - у цьому випадку "не" виражає неможливість або відсутність дії, тому воно не з"єднується з наступним словом. Правильне написання буде: Не доженеш конем, що запізниш одним днем.

г) Глухий, що не чує, то вигадає - у даному випадку "не" виражає заперечення, а "чує" виражає пряму дію. Тому правильне написання буде: Глухий, що не чує, то вигадає.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello