1. Що робить людина, яка встановлює правила гри? а) Діє як суддя б) Має роль експерта 2. Якого розміру склад команди?

2. Якого розміру склад команди? а) 11 гравців б) 7 гравців в) 15 гравців
3. Яким подією починається гра? а) Відбувається вкидання м"яча із-за бокової лінії б) Правильний удар з центра поля
4. У якій країні футбольна гра сформувалася в сучасному вигляді? а) Англія б) Америка в) Германія
5. Які розміри футбольного поля? а) 100-110м х 64-75м б) 80-90м х 40-50м в) 60-70м х 30-45м
6. Яка тривалість гри? а) 40 хв. - Три тайми по 20 хв. б) 90 хв. - Три тайми по 45 хв. в) 120 хв. - Три тайми по 60 хв.
7. Що таке тактика гри? а) Взаємодія всіх гравців для досягнення
Skvoz_Volny

Skvoz_Volny

1. Що робить людина, яка встановлює правила гри?
Ответ: а) Діє як суддя
Пояснение: Людина, яка встановлює правила гри, виступає в ролі судді. Їй доручено визначати, яке поведінка відповідає правилам гри і приймати рішення у випадках порушення цих правил.

2. Якого розміру склад команди?
Ответ: а) 11 гравців
Пояснение: Склад команди в футболі складається з 11 гравців, де кожен гравець виконує свою відповідну роль на полі.

3. Яким подією починається гра?
Ответ: б) Правильний удар з центра поля
Пояснение: Гра в футбол починається з правильного удару з центру поля, який здійснює одна з командів після сигналу судді.

4. У якій країні футбольна гра сформувалася в сучасному вигляді?
Ответ: а) Англія
Пояснение: Футбольна гра, так як ми її знаємо сьогодні, сформувалася в Англії. У цій країні вперше були визначені правила гри та організовані перші футбольні змагання.

5. Які розміри футбольного поля?
Ответ: а) 100-110м х 64-75м
Пояснение: Розміри футбольного поля можуть варіюватися, проте, зазвичай вони становлять від 100 до 110 метрів у довжину і від 64 до 75 метрів у ширину.

6. Яка тривалість гри?
Ответ: б) 90 хв. - Три тайми по 45 хв.
Пояснение: Тривалість футбольної гри складає 90 хвилин, що розподіляються на три тайми по 45 хвилин. За наявності додаткового часу або серії пенальті, гра може тривати довше.

7. Що таке "футбольний офсайд"?
Ответ: В футболі "офсайд" - це ситуація, коли гравець, перебуваючи на полі суперника, знаходиться ближче до воріт, ніж м"яч і перед останнім гравцем супротивної команди на момент пасування.
Пояснение: Правило "офсайду" призначене для уникнення негласного спеціалізованого форварда в атаках з метою "розумної гри футболу" і не допускати, щоб кожен гравець просто "висиджував" у воротах суперника. Правило "офсайду" дозволяє захисникам і воротарям утримувати однакову кількість гравців на обороні як перед центральною, так і перед боковою лінією захованих. Захисник може бути достатньо віддаленим від воріт, але символічно гра і його закінчиться йому, він дасть атакуючий форвард. Гравець перебуває в положенні "офсайду" до моменту вхідного м"яча у зону гри, що не приводить до офсайду.