1. Опишіть процес соціалізації головного героя в гумористичному оповіданні Остапа Вишні «Моя автобіографія». 2. В якому

1. Опишіть процес соціалізації головного героя в гумористичному оповіданні Остапа Вишні «Моя автобіографія».
2. В якому контексті автор згадує агентів соціалізації та інститути соціалізації у своїй автобіографії?
3. Порівняйте фактори, які вплинули на формування свідомості дитини у минулому й сьогодні, за викладеними в оповіданні обставинами.
Andrey_9542

Andrey_9542

1. Процес соціалізації головного героя в гумористичному оповіданні Остапа Вишні "Моя автобіографія" представлений у вигляді комічних ситуацій, які він зазнавав у своєму дитинстві та юності. Головний герой виростає в сім"ї, де панує велике кохання батьків до своїх дітей, але водночас брата ставлять на перше місце, що змушує головного героя робити все можливе, щоб отримати увагу батьків.

Пізніше, ставши школярем, головний герой зустрічає різних вчителів, які впливають на його світосприйняття та виховання. Особливо він зацікавлюється вчителькою з дурням прізвищем, яка навчає його правильно сприймати навколишній світ та вчить сатиру та гумору. Всі ці досвіди формують головного героя, роблять його сміливим, винахідливим, а головне - здатним розуміти гумор.

2. У своїй автобіографії автор згадує агентів соціалізації та інститути соціалізації в різних контекстах. Зокрема, він згадує свою родину як головний інститут соціалізації, де батьки та брат мають найбільший вплив на формування його особистості. Також, автор згадує школу та вчителів як важливий агент соціалізації, які надають освіту та формують світогляд учнів.

Крім того, автор згадує українську спільноту, до якої він належить, як важливий соціалізаційний фактор. Він розповідає про своїх земляків, про спільні традиції, мову, культурну спадщину, які сприяли формуванню його ідентичності.

3. Фактори, які вплинули на формування свідомості дитини у минулому й сьогодні, можна порівняти на основі оповідання Остапа Вишні "Моя автобіографія". У минулому, головний герой зазнавав впливу своєї родини, вчителів та своєї української спільноти. Родина передавала йому цінності, виховувала любов до гумору, сприяла його саморозвитку та самореалізації.

У сьогоднішньому світі, у формуванні свідомості дітей велику роль грають суспільні мережі, мас-медіа та інтернет. Діти отримують велику кількість інформації з різних джерел, що впливає на їх світосприйняття та уявлення про світ. Однак, у цьому контексті важливо забезпечити якісну фільтрацію інформації і вчити дітей критично мислити.

Отже, фактори, які вплинули на формування свідомості дитини у минулому й сьогодні, включають родину, школу, вчителів, спільноту, суспільні мережі та мас-медіа. Всі вони сприяють формуванню світогляду дитини та впливають на її розвиток і самоусвідомлення.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello