1) Не потрібні мені ніякі скарби, ніякі утіхи і ніякі жалі. 2) Я люблю ліс з його величавими дубами, березами, вільхами

1) Не потрібні мені ніякі скарби, ніякі утіхи і ніякі жалі.
2) Я люблю ліс з його величавими дубами, березами, вільхами і навіть тихим верболізом.
3) Кожний горбок, кожна долинка, кожний кущик - все це було йому знайоме. За допомогою коси можна було викосити будь-яке птаство, наприклад деркачів, перепілок і куликів, а також курочок, висіяних серед трави.
Морозная_Роза

Морозная_Роза

Розрядка:

1) Здається, це висловлювання є проявом особистого емоційного ставлення до матеріальних цінностей (скарби) та душевного комфорту (утіхи) і проявом нещасливого або безінтересного ставлення до цих речей. Можливо, автор задачі висловлює свою незалежність від матеріальних благ і переживає більш глибоке задоволення від інших аспектів життя.

2) Учень відчуває пристрасть до лісу і описує його з прекрасними деревами, такими як дуби, берези, вільхи, і навіть верболізом. Він має очевидне захоплення природою і можливо відчуває спокій та гармонію, коли перебуває в лісі.

3) Учень вважає кожен горбок, долину та кущик в лісі чимось відомим собі. Він розповідає про навички використання коси для кошення птахів, таких як деркачі, перепілки і кулики, а також курочок, які висіяні серед трави. Він може почуватися знайомим з природою і має вміння використовувати інструменти для задоволення своїх потреб.

Всі три висловлювання свідчать про індивідуальне ставлення до речей і природи. Автор, по-видимому, відчуває певні емоції та емоційні зв"язки з наведеними ситуаціями. Кожна фраза передає образи, які відображають авторові почуття та емоції.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello