1. Не можу стриматися від спокуси піднятися до неба, випускаючи зорі з надією, що летять до дому трикутником, ніби

1. Не можу стриматися від спокуси піднятися до неба, випускаючи зорі з надією, що летять до дому трикутником, ніби втомлені солдатські листи. (П. Засенко)
2. Дощ уже давно перестав, хмари розсіялися, і з"явився ясний місяць, який заглядає у вікна, а на їх кутках розмальовує чудні узори-вівтопи. (Панас Мирний)
3. Коли відчинила двері, вітер так сильно задмухнув, що пронісся з свистом. (Марко Вовчок)
4. Твоє дитя повинно зрозуміти тут, що дід і баба співають пісні, дуже схожі на мову солов"їв. (С. Пушик)
5. Вона проходила по дорозі, все куриться, розважаючи свою рідну матусю, яка все журиться. (народна творчість)
Магнитный_Магнат

Магнитный_Магнат

1. Дана цитата взята з вірша П. Засенко і має багатозначний смисл. Автор поетично описує власні почуття і бажання. Він говорить про небесні спокуси, які зваблюють його, і про його надії. Головні символи - зірки, випущені трикутником, і втомлені солдатські листи, які летять до дому. Трикутник в цьому контексті може символізувати трійку - як символ прожитого життя, а листи - символи спогадів і згадок про минуле. Автор за допомогою образів зображує свою спокусу і бажання повернутися до рідного дому.

2. Цитата взята з твору Панаса Мирного. Виразно описується прекрасна нічна атмосфера після дощу. Автор змальовує яскраве зображення місяця, який заглядає у вікна, і надає куткам вікон чудові узори-вівтопи. Це створює враження таємничості та витонченості. Читач може почувати себе частиною цього прекрасного моменту.

3. Виразна цитата, яка зображує силу вітру. Автор Марко Вовчок описує пригоду головного героя. Якщо він відчинив двері, вітер так сильно задмухнув, що зазвичай вітикається зі свистом. Це дуже атмосферне описання, яке показує силу природи і може викликати в голові читача відповідні відчуття.

4. Ця цитата взята з вірша С. Пушика. В ній автор описує вплив дідуся та бабусі на дитину. Вона повинна зрозуміти, що вони співають пісні, які нагадують мову соловейків. Це символічне порівняння вказує на красу і мелодійність пісень, які виконують дідусь і бабуся. Це також може вказувати на пов"язаність дітей зі своїми коріннями та традиціями.

5. Цитата взята з твору С. Пушика. Описується сцена, коли жінка проходить по вулиці і думає про свою матір, яка постійно турбується про неї. Це може бути вираз емоційного стану головного героя, в котрому сум і роздуми про рідних викликають ностальгію та тугу. Автор намагається передати ці почуття через зображення повсякденної сцени.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello