1. Чому, на вашу думку, жінки, які живуть самотньо, виявляли співчуття полоненим німецьким солдатам, хоча зазвичай мало

1. Чому, на вашу думку, жінки, які живуть самотньо, виявляли співчуття полоненим німецьким солдатам, хоча зазвичай мало б бути навпаки? Будь ласка, проаналізуйте свої міркування.
2. Що зворушувало Фрідріха під час спілкування з українськими дітьми? Які були їхні ставлення до полоненого?
3. Яким літературним засобом скористалася Л. Пономаренко, коли висловилася: "Дівчатка дивилися на нас, наче живі, і запитували..."? А Епітет; Б метафору; В інверсію; Г порівняння
Sonya_1056

Sonya_1056

Задача 1. Ви запитуєте, чому жінки, які живуть самотньо, виявляли співчуття полоненим німецьким солдатам, хоча зазвичай можна очікувати протилежного. Ми можемо розглянути кілька можливих причин, що пояснюють це явище.

По-перше, у військовій ситуації багато людей переживають фізичне та емоційне страждання. Самотні жінки, які, можливо, самі відчували на собі втрату близьких чи переживали тяжкі моменти власного життя, можуть легше співпереживати іншим, хто опинився у подібній ситуації.

По-друге, можна припустити, що ці жінки вважали, що полонений німецький солдат так само є жертвою війни, і вони відчували симпатію до його страждань. Це може бути пов"язано з загальною прагненням до миру та співчуттям до будь-якої людської стради.

По-третє, спритність його словесної здібності та зовнішня врода могли стати привабливими для деяких жінок. Люди можуть відчувати симпатію та співчуття до людей, які здатні викликати емоції та поділитися своїми переживаннями.

Також варто зауважити, що культурні, соціальні та історичні чинники можуть впливати на сприйняття людей та їх реакцію на певні ситуації. Зрештою, кожна жінка має свої особисті мотиви та характеристики, які можуть обумовлювати її вчинки.

Задача 2. З героя роману ми прочитуємо, що Фрідріха зворушувало спілкування з українськими дітьми. За його словами, він захоплювався невинністю цих маленьких загартованих людей, які жили в екстремальних умовах війни і все ще зберігали свою доброту та дитячу радість. Фрідріх бачив у них світлу надію і віру у краще майбутнє. Врешті-решт, його спілкування з цими дітьми неодмінно надавало йому силу продовжувати життя в умовах важкої війни.

Щодо ставлення українських дітей до полоненого, ми можемо сказати згідно з описом в романі, що вони ставилися до Фрідріха з цікавістю, часто задавали йому безліч запитань, виявляли любопитство щодо німецького життя та політики. Вони були відкриті та непідкупні, цікавило їх бачити у Фрідріха людину, а не просто ворога, який прийшов до їх країни. Ймовірно, вони розуміли, що кожна людина має власні переживання та долю, яка може бути складною. Таке ставлення дозволяло Фрідріху відчувати важливість своєї особистості та було для нього джерелом надії.

Задача 3. У фразі "Дівчатка дивилися на нас, наче живі, і запитували..." Л. Пономаренко скористалася епітетом. Епітет - це літературний засіб, який додає описових деталей до понять, що ними займається. У даному випадку, слово "живі" використано для підкреслення того, наскільки інтенсивно дівчатка дивилися на персонажів твору та як сильно вони відчували бажання запитати щось.

Однак, слід пам"ятати, що використання різних літературних засобів може бути обгрунтоване різними цілями. Тому в контексті своєї творчості Л. Пономаренко може використовувати й інші літературні засоби для досягнення своїх художніх цілей.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello